• Anasayfa
 • Kartal Oto Kurtarma ve Vinç İşletmesi Ltd. Şti.

Kartal Oto Kurtarma ve Vinç İşletmesi Ltd. Şti.

 • img-gallery

    Kartal Oto Kurtarma ve Vinç İşletmesi Ltd. Şti.

  Kartal Oto Kurtarma ve Vinç İşletmesi Ltd. Şti. firmasının sistemde kayıtlı açık adresi Akıncılar, Durak Arkası Sk. No:27, 10020 Karesi/Balıkesir. Kartal Oto Kurtarma ve Vinç İşletmesi Ltd. Şti. Karesi, Balıkesir bölgesinde yer almakta veya hizmet vermektedir. Sizin de Karesi, Balıkesir çekici hizmeti veya Karesi, Balıkesir oto kurtarıcı ihtiyacınız varsa aşağıda kayıtlı bilgilerden Kartal Oto Kurtarma ve Vinç İşletmesi Ltd. Şti. ile iletişime geçebilirsiniz.

  Sitemiz Kartal Oto Kurtarma ve Vinç İşletmesi Ltd. Şti. bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez. Dilerseniz Akıncılar, Durak Arkası Sk. No:27, 10020 Karesi/Balıkesir adresinden çekici / oto kurtarıcı firmasını ziyaret edebilirsiniz..

  Kartal Oto Kurtarma ve Vinç İşletmesi Ltd. Şti. - Karesi, Balıkesir bilgileri

  Karesi, Balıkesir şehrindeki Kartal Oto Kurtarma ve Vinç İşletmesi Ltd. Şti. firmasının sistemdeki iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir;
  Kişinin Whatsapp numarası olduğu garanti edilemez ancak aşağıda whatsapp kısayol linki de vardır. Daha hızlı iletişim için Kartal Oto Kurtarma ve Vinç İşletmesi Ltd. Şti. telefonla aramanız önerilir.
  Lütfen tespit ettiğiniz veri hatalarını tarafımıza aşağıdaki bildir butonuna basarak bildiriniz ve düzeltmemizi sağlayınız.

  Çekici Bilgileri Aşağıdaki Gibidir

  Karesi, Balıkesir Çekici hizmetimiz ile Karesi, Balıkesir nerede olursanız olun! Yolda kaldığınızda +90538 237 92 70 nolu telefonu arayın, Karesi, Balıkesir Çekicimizi hemen yönlendirelim.

  Keyifli yolculuğunuz kabusa mı döndü? Merak etmeyin En Yakın Çekici bir telefon kadar uzağınızda. Oto çekici hizmetimiz ile araçlarınızın arıza yapması durumunda mağduriyetinizi gidermek için 24 saat hizmet veriyoruz. Karesi, Balıkesir bölgesinde 24 saat boyunca bizi arayın. Karesi, Balıkesir en hızlı çekici hizmetini sizlere sunuyor. Hemen bizi arayın, otomobilinizi güvenli şekilde çekelim. Yolda insanın başına her tür aksilik gelebilir. Karesi, Balıkesir tarafında sizinde aracınız yolda kaldıysa çekici telefonu için doğru adrestesiniz. En Yakın Çekici için hemen arayın. Türkiye'nin neresinde olursan ol! Otomobil çekici, motosiklet çekici, karavan taşıma, tekne taşıma veya ağır vasıta taşıma ihtiyacınızda +90538 237 92 70

  Ağır Vasıta Taşıma, Karavan Taşıma, Motosiklet Taşıma, Oto Çekici, Sıfır Araç Taşıma, Tekne Taşıma, Çoklu Taşıma ihtiyacınız olduğunda mutlaka bizimle temasa geçin.

  Tehlikesiz bir yolculuk sizinle olsun.

  Karesi, Balıkesir Oto Çekici Hizmetleri

  Karesi, Balıkesir Oto Kurtarma

  Oto kurtarma hizmeti gerektiğinde Karesi, Balıkesir oto kurtarma profesyonel ekibi ile çabucak olay yerine ulaşır ve aracınızı özenli bir şekilde kurtarır. Karesi, Balıkesir oto kurtarma olarak bir telefonla yardımınıza koşuyoruz.

  Karesi, Balıkesir Oto Çekici

  Karesi, Balıkesir oto çekici olarak sizlere 7/24 acil çekici hizmetini tecrübeli ekibimiz güvenli ve hesaplı olarak sunmaktayız. Karesi, Balıkesir oto çekici sizin için en doğru seçimdir. Yolda kaldığınız her an oto çekici ağımızla mağduriyetinizi gideriyoruz. Hemen şimdi arayın.

  Karesi, Balıkesir Sıfır Araç Taşıma

  Sıfır araç taşıma hizmetinin en ekonomik yolu En Yakın Çekici. Sizler için tasarlanmış özel taşıma bütçelendirmemiz ile cebinizin dostu bir hizmet almaya ne dersiniz? Karesi, Balıkesir bölgesinde hemen şimdi bizi arayın. Araçlarınızı trafiğe birlikte çıkartalım.

  Karesi, Balıkesir Çoklu Araç Taşıma

  Çoklu araç taşıma hizmetini aldığınızda tasarruflu bir seçim yapmış olursunuz. Uygun fiyatlı araç taşıma hizmetinin Karesi, Balıkesir bölgesindeki tek adresine hoş geldiniz. Cebinizi düşünerek tasarlanmış özel bir taşıma türü olan çoklu araç taşıma aciliyeti olmayan müşterilerimiz için en iyi çözümdür.

  Anahtar Kelimeler

  Balıkesir Demir Oto Kurtarma

  2. Gündoğan, 2.gündoğan mahallesi Ergüven caddesi, Gelincik Sk. no:12-3, 10100 Altıeylül/Balıkesir

  Akgül Oto Kurtarma

  Hasan Basri Çantay, Ezgi Sk. No:4, 10050 Altıeylül/Balıkesir

  Karesi, Balıkesir Adresindeki Çekiciler